09:30 am - 06:00 pm
Zutphen, Netherlands
Je relatie verdiepen met inspirerende thema’s van de Diamant Benadering
Samen met je lief op ontdekking gaan in de alchemie van jullie relatie, dat willen we bieden. Uitgangspunt is avontuur en groei, innerlijk en in de relatie. Een liefdesrelatie biedt deze mogelijkheid. Jullie relatie spiegelt patronen en potentie in jullie beiden. En de relatie is meer dan het geheel der delen: dit mysterieuze meer is een kostbaarheid die ontwikkeld en gevierd kan worden.
Jullie verbinding is het speelterrein waarin jullie tijdens deze dagen kunnen oefenen in moedige openheid, in uitspreken van wensen, zichtbaar worden in kwetsbaarheid, het vinden van je eigen grond, durven smelten in intimiteit. Kun je nieuwsgierig zijn naar elkaar, elkaars pijnplekken met vriendelijkheid en sensitiviteit benaderen, en met passie elkaar liefhebben?
De Diamant Benadering biedt met inspirerende onderwerpen een rijk perspectief voor verdieping van de liefdesrelatie. Jullie ontdekken aan den lijve hoe de liefdesrelatie dient als een smeltkroes waarin liefde en het dagelijkse zich vermengen in een alchemie waarmee we dieper liggende waarheid kunnen doorgronden.
Leraren:
Ronny van der Kam en Anna Maria Roos zijn ruim 20 jaar verbonden aan de Diamant Benadering. Beiden begeleiden partners in hun praktijk in Utrecht en Almen.
Wanneer:
28 maart (9.30 - 18.00 uur), 29 maart (9.30 - 13.00 uur)
30 mei (9.30 - 18.00 uur), 31 mei (9.30 - 12.30 uur)
Waar:
Zutphen, Centrum Volledig Leven, Hanzeweg 6, 7202 CG Zutphen
Kosten:
€600,- per paar voor deze twee weekenden.. Bij opgave voor 21 januari 2026, €560,-.
Als de kosten een belemmering voor je zijn, neem dan gerust contact met ons op
Opgeven en meer informatie: [email protected] en [email protected]




